Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Čehijas Krumlovas militārās vienības teritorija, Tovární 165 - ēkas "A" jumta seguma remonts

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 25. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
N006/26/V00024142
Vērtība
€2,650,244
Atrašanās vieta
CZ031, Czechia
Publicēts
2026. gada 24. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 6. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 18. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 25. augustā

Budžets
€2,650,244
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
CZ031
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

viz zadávací podmínky

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

9 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

107365-P1-Návrh smlouvy o dílo.docDOC
107365-P1-Návrh smlouvy o dílo.doc

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-P2-Technické podklady.pdfPDF
107365-P2-Technické podklady.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-P3-Technické podklady - DODATEK.pdfPDF
107365-P3-Technické podklady - DODATEK.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-P4-Projektová dokumentace.zipZIP
107365-P4-Projektová dokumentace.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-P5-Fotodokumentace.zipZIP
107365-P5-Fotodokumentace.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-P6-ČP_kvalifikace.docxDOC
107365-P6-ČP_kvalifikace.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-P7-ČP_sankční seznam.docxDOC
107365-P7-ČP_sankční seznam.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-P8-Soupis prací, dodávek a služeb.xlsxXLS
107365-P8-Soupis prací, dodávek a služeb.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

107365-výzva k podání nabídek_sig.pdfPDF
107365-výzva k podání nabídek_sig.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai