Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

IT3830F – RFT, lai izveidotu vienota piegādātāja pamatlīgumu studentu identifikācijas karšu ražošanas un nosūtīšanas pakalpojumu nodrošināšanai Atlantic Technological University (ATU)

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 27. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
IT3830F
Vērtība
€300,000
Atrašanās vieta
IE, Ireland
Publicēts
2026. gada 25. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 25. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 20. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 27. jūlijā

Budžets
€300,000
Ilgums
48 mēneši
Atrašanās vieta
IE
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Atlantic Technological University has a requirement for the production, supply and delivery of Student ID Cards. i. Supply of pre-printed cards ii. Supply of blank cards to produce student ID Cards from uploaded files of student photographs and relevant student details and to deliver these ID Cards to students of ATU in a series of bulk batches starting September and subsequently to produce and deliver cards as required during the academic year. Student ID cards for the ATU ID Card Production an

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

9 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8495901_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ESPD - EO Guidance.pdfPDF
ESPD - EO Guidance.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IT3830F-Clarifications V1.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IT3830F-Clarifications V2 - Amended Final.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V2 - Amended Final.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IT3830F-Clarifications V2 - Amended.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V2 - Amended.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IT3830F-Clarifications V2.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IT3830F-Tender Documents Amended.zipZIP
IT3830F-Tender Documents Amended.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IT3830F-Tender Documents Amended.zipZIP
IT3830F-Tender Documents Amended.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

IT3830F-Tender Documents.zipZIP
IT3830F-Tender Documents.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai