Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Izglītojošu multimediju aprīkojuma un izglītojošu robotu piegāde izglītības iestādēm, ko apkalpo Miedźnas Izglītības un audzināšanas centrs ar juridisko adresi Volā

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 17. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Piegādes
Atsauce
2026/BZP 00334499/01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Śląskie, Polija
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 9. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 10. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 17. jūlijā

Uzvaras varbūtībaPRO
🔒
Uzlabot uz Profesionālo
Skatiet savu aprēķināto uzvaras varbūtību, pamatojoties uz vēsturiskiem datiem.
Uzlabot uz Profesionālo →
Sektora ieskatiPRO
🔒
Atbloķējiet sektora ieskatus
Skatiet vidējās uzvaras cenas, konkurences līmeņus un tirgus tendences.
Uzlabot uz Profesionālo →
Budžets
Nav izpausts
Ilgums
48 mēneši
Atrašanās vieta
Śląskie
Tips
Piegādes
Tirgus salīdzinājums
Vidējā uzvarētāja cena
€621,516
Vidējais piedāvājumu skaits
0.7
Konkurence
Zema
MVK uzvarētāji
93%
5,860 Analizēti iepirkumi

Oriģinālais iepirkuma apraksts

a) montaż dostarczonych urządzeń/programów w miejscu wskazanym przez Zamawiającego wraz z pierwszym uruchomieniem sprzętu i potwierdzeniem jego prawidłowego działania b) konfigurację dostarczonych urządzeń. c) przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentów stanowiących dowód należytego wykonania przedmiotu umowy tj. dokumentację producenta potwierdzającą spełnienie wszystkich parametrów wymaganych przez Zamawiającego, d) serwis maszyn i urządzeń w okresie gwarancji.

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

11 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Notice PDFPDF
08deddf8-854d-6e75-ebd1-6500012aac8b.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załączniki edytowalne.docxDOC
Załączniki edytowalne.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2a do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.docxDOC
Załącznik nr 2a do SWZ - Formularz asortyment...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2b do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.docxDOC
Załącznik nr 2b do SWZ - Formularz asortyment...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 2c do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.docxDOC
Załącznik nr 2c do SWZ - Formularz asortyment...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanow...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 7a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - pakiet nr 1.pdfPDF
Załącznik nr 7a do SWZ - Opis przedmiotu zamó...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 7b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - pakiet nr 2.pdfPDF
Załącznik nr 7b do SWZ - Opis przedmiotu zamó...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Załącznik nr 7c do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - pakiet nr 3.pdfPDF
Załącznik nr 7c do SWZ - Opis przedmiotu zamó...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai