Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Luksemburgas Ceļu departaments - Ceļu slaucīšanas un tīrīšanas noma - Florenville rajons

Atvērts
Termiņš
8 dienas atlikušas
2026. gada 9. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
SOF-MI-O8.08.02-25-7425
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BEZZZ, Belgium
Publicēts
2026. gada 24. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 20. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 2. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 9. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
6 mēneši
Atrašanās vieta
BEZZZ
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Chacun des marchés conclus sur la base de l’accord-cadre est un marché de services qui a pour objet le brossage et le curage des voiries du réseau du district routier de Florenville Les services s’effectuent sur des routes appartenant au réseau I qui sont décrites en annexe 2 du présent cahier spécial des charges ainsi que sur des routes du réseau II et III. Les services sont de l’entretien préventif, conditionnel et curatif (voir glossaire).

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

13 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 00 - Comment soumettre une offre ou demande de participation pour les ...PDF
25-7425 - 00 - Comment soumettre une offre ou...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 01 - CSC signé + Annexes 1 et 2.pdfPDF
25-7425 - 01 - CSC signé + Annexes 1 et 2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 02 - ANNEXE 3-carte district D13.pdfPDF
25-7425 - 02 - ANNEXE 3-carte district D13.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 03 - ANNEXE 4-PSS.pdfPDF
25-7425 - 03 - ANNEXE 4-PSS.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 04a - ANNEXE 5-Formules Révision SOFICO.pdfPDF
25-7425 - 04a - ANNEXE 5-Formules Révision SO...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 04b - ANNEXE 5-Formules Révision SPW.pdfPDF
25-7425 - 04b - ANNEXE 5-Formules Révision SP...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 05 - ANNEXE 6-postes soumis à cautionnement complémentaire SPW.pdfPDF
25-7425 - 05 - ANNEXE 6-postes soumis à cauti...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 06a - ANNEXE 7-Inventaire récapitulatif SOFICO.XLSXLS
25-7425 - 06a - ANNEXE 7-Inventaire récapitul...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 06b - ANNEXE 7-Inventaire récapitulatif SPW.XLSXLS
25-7425 - 06b - ANNEXE 7-Inventaire récapitul...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 07 - ANNEXE 8 - DUME à compléter.zipZIP
25-7425 - 07 - ANNEXE 8 - DUME à compléter.zi...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdfPDF
25-7425 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

25-7425 - 09 - Justification - Avis rectificatif n°1.pdfPDF
25-7425 - 09 - Justification - Avis rectifica...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai