Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Aizmugurējās piebūves rekonstrukcija un Zinnema enerģētiskā renovācija Anderlechtā (2026/HFB/OP/165034)

Atvērts
Termiņš
27 dienas atlikušas
2026. gada 28. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
2026/HFB/OP/165034
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE100, Belgium
Publicēts
2026. gada 24. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 19. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 21. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 28. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
6 mēneši
Atrašanās vieta
BE100
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Het Facilitair Bedrijf zoekt in opdracht van het Departement Cultuur, Jeugd en Media een opdrachtnemer voor de werken aan het Kunstencentrum Zinnema. De opdracht omvat de afbraak van de bestaande achterbouw en de realisatie van een nieuw gebouw voor de studio’s. De gevels en daken van de gebouwen aan de Veeweidestraat en de Victor Rauterstraat energetisch verbeteren en de heraanleg van de binnenkoer. De stedelijke context en de beperkte ruimte in het binnengebied beperkt de mogelijkheden qua wer

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

57 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_Bestek_Zinnema.pdfPDF
165034_Bestek_Zinnema.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_10_3D_beeld_Aanleg_steeg.pngIMG
165034_bijl_10_3D_beeld_Aanleg_steeg.png

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_10_3D_beeld_Detail_gevel.pngIMG
165034_bijl_10_3D_beeld_Detail_gevel.png

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_10_3D_beeld_Gevel_studio's.pngIMG
165034_bijl_10_3D_beeld_Gevel_studio's.png

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_11_CP_1985_2587_26_advies_brandweer.pdfPDF
165034_bijl_11_CP_1985_2587_26_advies_brandwe...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_12_FMISInventaris.xlsxXLS
165034_bijl_12_FMISInventaris.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_13_EPB_Cultuurhuis_Zinnema_VB4.pdfPDF
165034_bijl_13_EPB_Cultuurhuis_Zinnema_VB4.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_14_Asbestinventaris_2004.pdfPDF
165034_bijl_14_Asbestinventaris_2004.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_14_asbestinventaris_Clevercheck_2026.pdfPDF
165034_bijl_14_asbestinventaris_Clevercheck_2...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_15_V&G_Plan_Zinnema.pdfPDF
165034_bijl_15_V&G_Plan_Zinnema.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_16_38706_R02_VictorRauterStraat_VBO_Bijlage_definitief.pdfPDF
165034_bijl_16_38706_R02_VictorRauterStraat_V...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_16_38706_R02_VictorRauterStraat_VBO_rapport_definitief.pdfPDF
165034_bijl_16_38706_R02_VictorRauterStraat_V...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_16_40828_R01_MinisteriesVlaamseGemeenschap_Anderlecht_VBO_Bijlagen_v...PDF
165034_bijl_16_40828_R01_MinisteriesVlaamseGe...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_16_40828_R01_MinisteriesVlaamseGemeenschap_Anderlecht_VBO_Rapport_vf...PDF
165034_bijl_16_40828_R01_MinisteriesVlaamseGe...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_16_bodem_technisch_verslag.pdfPDF
165034_bijl_16_bodem_technisch_verslag.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_16_NTSStandaard_40828_Zinnema_Veeweidestraat.pdfPDF
165034_bijl_16_NTSStandaard_40828_Zinnema_Vee...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_17_Sonderingsverslag.pdfPDF
165034_bijl_17_Sonderingsverslag.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_detailmeetstaat.xlsxXLS
165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_detailmeetst...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_deurlijst.pdfPDF
165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_deurlijst.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_raamlijst.pdfPDF
165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_raamlijst.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_Raamstaat_binnenschrijnwerk.pdfPDF
165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_Raamstaat_bi...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_Raamstaat_buitenschrijnwerk.pdfPDF
165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_Raamstaat_bu...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_samenvattende_meetstaat.xlsxXLS
165034_bijl_18_arch_2310_Zinnema_samenvattend...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_stab_buigstaat_Zinnema_Anderlecht_2025_11_10a.xlsxXLS
165034_bijl_18_stab_buigstaat_Zinnema_Anderle...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl 18_stab_meetstaat .Zinnema Anderlecht .2025 11 10a.xlsxXLS
165034_bijl 18_stab_meetstaat .Zinnema Anderl...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_techn_P2024012_Meetstaat_ELEK_Zinnema_260624.pdfPDF
165034_bijl_18_techn_P2024012_Meetstaat_ELEK_...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_techn_P2024012_Meetstaat_HVAC_S_Zinnema_260624.pdfPDF
165034_bijl_18_techn_P2024012_Meetstaat_HVAC_...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_18_techn_P2024012_Puntenlijst_Zinnema.pdfPDF
165034_bijl_18_techn_P2024012_Puntenlijst_Zin...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_AK_DAI.ZIN.AK.05.Bestek.ARCH.pdfPDF
165034_bijl_1_AK_DAI.ZIN.AK.05.Bestek.ARCH.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_AK_DAI.ZIN.AK.05_Bestek_TECH.pdfPDF
165034_bijl_1_AK_DAI.ZIN.AK.05_Bestek_TECH.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_AK_Zinnema_Akoestiek_Geluiduistraling_Omgeving.pdfPDF
165034_bijl_1_AK_Zinnema_Akoestiek_Geluiduist...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_ARCH_2310_Zinnema_lastenboek_architectuur.pdfPDF
165034_bijl_1_ARCH_2310_Zinnema_lastenboek_ar...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_STAB_Zinnema_bestektekst_stabiliteit.pdfPDF
165034_bijl_1_STAB_Zinnema_bestektekst_stabil...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_TECHN_elek_P2024012_Uitwendige_invloedsfactoren_260128.pdfPDF
165034_bijl_1_TECHN_elek_P2024012_Uitwendige_...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_TECHN_HVAC_P2024012_Werkingsbeschrijving_HVAC.pdfPDF
165034_bijl_1_TECHN_HVAC_P2024012_Werkingsbes...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_TECHN_P2024012_Lastenboek_ELEK_Zinnema_260624.pdfPDF
165034_bijl_1_TECHN_P2024012_Lastenboek_ELEK_...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_techn_P2024012_Lastenboek_HVAC_S_Zinnema_260624.pdfPDF
165034_bijl_1_techn_P2024012_Lastenboek_HVAC_...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_1_TECHN_Werkdocument_Zinnema_EXT.pdfPDF
165034_bijl_1_TECHN_Werkdocument_Zinnema_EXT....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_20_Zinnema_oriënterende_werfplanning.pdfPDF
165034_bijl_20_Zinnema_oriënterende_werfplann...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_2_plannenbundel.zipZIP
165034_bijl_2_plannenbundel.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_3_Offerteformulier.docxDOC
165034_bijl_3_Offerteformulier.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_3_Offerteformulier.pdfPDF
165034_bijl_3_Offerteformulier.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_4_AttestPlaatsbezoek.docxDOC
165034_bijl_4_AttestPlaatsbezoek.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_4_AttestPlaatsbezoek.pdfPDF
165034_bijl_4_AttestPlaatsbezoek.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_5_VerbintenisTerbeschikkingstellingMiddelen.docxDOC
165034_bijl_5_VerbintenisTerbeschikkingstelli...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_5_VerbintenisTerbeschikkingstellingMiddelen.pdfPDF
165034_bijl_5_VerbintenisTerbeschikkingstelli...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_6_AttestVerzekeringen.docxDOC
165034_bijl_6_AttestVerzekeringen.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_6_AttestVerzekeringen.pdfPDF
165034_bijl_6_AttestVerzekeringen.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_7_HandleidingEdelta.pdfPDF
165034_bijl_7_HandleidingEdelta.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_8_ToelichtingABK.pdfPDF
165034_bijl_8_ToelichtingABK.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijl_9_Fotobijlage.pdfPDF
165034_bijl_9_Fotobijlage.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_bijlage_19_Samenvattende Inventaris.xlsxXLS
165034_bijlage_19_Samenvattende Inventaris.xl...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_REC2_bijl18_techn_P2024012_Meetstaat ELEK_Zinnema_260624.xlsxXLS
165034_REC2_bijl18_techn_P2024012_Meetstaat E...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_REC2_bijl18_techn_P2024012_Meetstaat HVAC-S_Zinnema_260624.xlsxXLS
165034_REC2_bijl18_techn_P2024012_Meetstaat H...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_REC2_vrg_antw.pdfPDF
165034_REC2_vrg_antw.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

165034_VraagAntwoord_REC1.pdfPDF
165034_VraagAntwoord_REC1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai