Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Publiskais iepirkums „Ternatas stacijas apkārtnes – Sint-Katharina-Lombeek ciema centra – detālplānojuma izstrāde”.

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 25. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
OMG-RP-PRJ-2025004-Stationsomgeving Ternat-Opmaak masterplan
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE241, Belgium
Publicēts
2026. gada 24. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 13. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 18. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 25. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
BE241
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Overheidsopdracht voor “De opmaak van een masterplan voor de stationsomgeving Ternat – dorpshart Sint-Katharina-Lombeek”.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

10 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek OMG-RP-PRJ-2025004-Stationsomgeving Ternat-Opmaak masterplan (def.).docxDOC
Bestek OMG-RP-PRJ-2025004-Stationsomgeving Te...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 3 - Contractuele voorwaarden AVG.docxDOC
Bijlage 3 - Contractuele voorwaarden AVG.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 4 - Onderzoeksgebied.pdfPDF
Bijlage 4 - Onderzoeksgebied.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 5 - Projectgebied.pdfPDF
Bijlage 5 - Projectgebied.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 6 - Relevante beleidsvisies en projecten.docxDOC
Bijlage 6 - Relevante beleidsvisies en projec...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage 7 - Tijdslijn.pdfPDF
Bijlage 7 - Tijdslijn.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage haalbaarheidsstudie Arcadis 2015.pdfPDF
Bijlage haalbaarheidsstudie Arcadis 2015.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage uitvoeringsvarianten 2021 pag 11.pdfPDF
Bijlage uitvoeringsvarianten 2021 pag 11.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bijlage uitvoeringsvarianten 2026.docxDOC
Bijlage uitvoeringsvarianten 2026.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai