Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Biofarmaceitisko apstrādes iekārtu piegāde, piegāde un nodošana ekspluatācijā četrās (4) partijās Corkas izglītības un apmācības padomei.

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 7. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
8528328
Vērtība
€3,000,000
Atrašanās vieta
IE052, Ireland
Publicēts
2026. gada 25. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 1. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 31. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 7. augustā

Budžets
€3,000,000
Ilgums
48 mēneši
Atrašanās vieta
IE052
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

The Cork Education and Training Board proposes to engage in a competitive process for the establishment of a single party framework agreement for The Supply, Delivery and Commissioning of Biopharma Processing Equipment in four (4) lots. The equipment will be for use within a training facility that provides learners with the necessary skills to be technicians/operators within the biopharma processing sector. Delivery is initially to the CCFET Life Sciences Centre, Carrigaline, Cork as required.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

6 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8528328_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Appendix 3 Pricing Document.xlsxXLS
Appendix 3 Pricing Document.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Appendix 4 TRD.docxDOC
Appendix 4 TRD.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Appendix 5 FA Terms and Conditions.pdfPDF
Appendix 5 FA Terms and Conditions.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Appendix 6 Contract Terms and Conditions.pdfPDF
Appendix 6 Contract Terms and Conditions.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CFT 8528328 Biopharma Processing.pdfPDF
CFT 8528328 Biopharma Processing.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai