Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Audio-vizuālo iekārtu piegāde, uzstādīšana, testēšana, nodošana ekspluatācijā, atbalsta uzturēšana un saistītie pakalpojumi Dublinas pilsētas domei satiksmes vadības kontroles telpas projektam.

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 12. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
8261485
Vērtība
€7,000,000
Atrašanās vieta
IE061, Ireland
Publicēts
2026. gada 26. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 29. maijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 5. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 12. augustā

Budžets
€7,000,000
Ilgums
120 mēneši
Atrašanās vieta
IE061
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

This tender competition is to establish a Single Party Framework Agreement the supply, installation and configuration of new Audio Visual technology and furniture, plus the on-going support and maintenance of this new technology. Please note that this project is subject to funding. For further information please refer to documentation available to download from www.etenders.gov.ie Resource ID xxxxxxx – Input when notice created.

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

14 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8261485_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Appendix 2 KM170352 - Scope of Requirements v1.0 Final.pdfPDF
Appendix 2 KM170352 - Scope of Requirements v...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Appendix 3 KM170352 - Functional Narrative v1.0 Final.pdfPDF
Appendix 3 KM170352 - Functional Narrative v1...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV PS Equipment and Hardware.pdfPDF
DCC220005AV PS Equipment and Hardware.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV PS - Final (Ex).xlsxXLS
DCC220005AV PS - Final (Ex).xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV PS Labour Costs.pdfPDF
DCC220005AV PS Labour Costs.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV PS Summary.pdfPDF
DCC220005AV PS Summary.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV PS Support and Maintenance.pdfPDF
DCC220005AV PS Support and Maintenance.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV RFT 2.pdfPDF
DCC220005AV RFT 2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV RFT Final.pdfPDF
DCC220005AV RFT Final.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV TRD 3.docxDOC
DCC220005AV TRD 3.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV TRD 3.pdfPDF
DCC220005AV TRD 3.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV TRD Final 2.docxDOC
DCC220005AV TRD Final 2.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC220005AV TRD Final 2.pdfPDF
DCC220005AV TRD Final 2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai