Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

PUBLISKO DARBU LĪGUMS, UZ ČETRIEM GADIEM, SAISTĪBĀ AR JAUNU SANITĀRO IEKĀRTU ATJAUNOŠANU, PAPLAŠINĀŠANU VAI IZVEIDI, KĀ ARĪ REMONTA DARBIEM SEKOJOŠAJĀS ĒKĀS: 1. DAĻA: BRĪSELES PILSĒTAS PUBLISKĀS TERITORIJAS UN BRĪSELES-GALVASPILSĒTAS/IKSESAS POLICIJAS ZONA 2. DAĻA: BRĪSELES PILSĒTAS ĪPAŠUMU PĀRVALDE

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 13. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
OPP/2026/166
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE100, Belgium
Publicēts
2026. gada 26. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 8. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 6. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 13. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
8 mēneši
Atrašanās vieta
BE100
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

MARCHÉ PUBLIC DE TRAVAUX, POUR UNE PÉRIODE DE QUATRE ANS, RELATIF AUX TRAVAUX DE RENOUVELLEMENT, D’EXTENSION OU DE RÉALISATION DE NOUVELLES INSTALLATIONS SANITAIRES AINSI QUE POUR LES DÉPANNAGES DANS LES BÂTIMENTS SUIVANTS : LOT 1 : DOMAINE PUBLIC DE LA VILLE DE BRUXELLES ET ZONE DE POLICE BRUXELLES-CAPITALE/IXELLES LOT 2 : RÉGIE FONCIÈRE DE LA VILLE DE BRUXELLES

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

5 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

OPP 2026 166 FR (2).zipZIP
OPP 2026 166 FR (2).zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

OPP 2026 166 FR.zipZIP
OPP 2026 166 FR.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

OPP 2026 166 NL (2).zipZIP
OPP 2026 166 NL (2).zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

OPP 2026 166 NL.zipZIP
OPP 2026 166 NL.zip

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai