Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Konkurss - C06553 - Pagaidu virsnieku un karavīru izmitināšanas īre - Rygge - 540486

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 17. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
2026-111249
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
Oslo og Viken, Norway
Publicēts
2026. gada 24. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 26. jūnijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 10. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 17. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
Oslo og Viken
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Anskaffelsen gjelder leie av 1) 35 midlertidige befalskvarter, med opsjon på utvidelse av inntil 35 ytterligere befalskvarter og 2) midlertidig mannskapsforlegninger for 60 pax, med opsjon på utvidelse av inntil 60 ytterligere pax. Anskaffelsen gjennomføres som én konkurranse uten delkontrakter.Det inviteres til befaring torsdag 02.07. kl. 12:00. Påmelding til befaring sendes på e-post til prosjektleder Hussein Elmi, e-post: hussein.elmi@forsvarsbygg.no innen 01.07.2026 kl. 12.00.I påmeldingen s

Sākt risku analīzi

Identificējiet iespējamos riskus, neatbilstības un brīdinājuma signālus visos iepirkuma dokumentos. Saņemiet detalizētu riska ziņojumu ar smaguma pakāpēm un mazināšanas ieteikumiem.

Pieteikties

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

17 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

External Tender DocumentsDOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-A2 Prisskjema.xlsxXLS
Del III-A2 Prisskjema.xlsx -- 36.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-A Oppdraget.pdfPDF
Del III-A Oppdraget.pdf -- 329.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-B2 - Vedlegg 540486 - 540487 MOP Modul.xlsxXLS
Del III-B2 - Vedlegg 540486 - 540487 MOP Modu... -- 89.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-E1 Funksjonsbeskrivelse.pdfPDF
Del III-E1 Funksjonsbeskrivelse.pdf -- 735.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-E1-Vedlegg 1-RIG-NOT-001_Geoteknisk prosjekteringsforutsetninger og vurd...PDF
Del III-E1-Vedlegg 1-RIG-NOT-001_Geoteknisk p... -- 358.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-E1-Vedlegg 2 RIV Krav til utstyr og rør tilkyttet nærvarmenett Rygge V02...PDF
Del III-E1-Vedlegg 2 RIV Krav til utstyr og r... -- 102.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-E1-Vedlegg 3 Kartutsnitt befals- og mannskapsforlegning_Rygge leir.pdfPDF
Del III-E1-Vedlegg 3 Kartutsnitt befals- og m... -- 865.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-E1-Vedlegg 4 Kartutsnitt mannskapsforlegning med tiltaksavgrensning_Rygg...PDF
Del III-E1-Vedlegg 4 Kartutsnitt mannskapsfor... -- 756.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-E1-Vedlegg 5 Kartutsnitt befalsforlegning med tiltaksavgrensning_Rygge l...PDF
Del III-E1-Vedlegg 5 Kartutsnitt befalsforleg... -- 452.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del III-E1-Vedlegg 6 - Undervedlegg inventar-utrustning - Forsvarets-kvarter.pdfPDF
Del III-E1-Vedlegg 6 - Undervedlegg inventar-... -- 155.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del II - Kontraktsbestemmelser leie.pdfPDF
Del II - Kontraktsbestemmelser leie.pdf -- 443.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del I - Innbydelse.pdfPDF
Del I - Innbydelse.pdf -- 630.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del II Vedlegg 1 - Bestemmelser om endring i leietakers funksjonsbeskrivelse.pdfPDF
Del II Vedlegg 1 - Bestemmelser om endring i ... -- 328.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del II Vedlegg 2 - Skjema for overtakelsesprotokoll.pdfPDF
Del II Vedlegg 2 - Skjema for overtakelsespro... -- 175.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Del II Vedlegg 3 - Ansvarsfordeling utleier og leietaker.pdfPDF
Del II Vedlegg 3 - Ansvarsfordeling utleier o... -- 363.0 KB

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Mercell Tender Report (PDF)PDF
tender_report.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai