Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

"2 programmatūras definētie radioaparāti USRP X440" un to piederumu gadījuma pirkums un piegāde Karaliskās militārās skolas Komunikācijas, informācijas, sistēmu un sensoru (CISS) departamenta vajadzībām

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 17. augustā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
26GK170
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE100, Belgium
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 15. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 10. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 17. augustā

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
Nav norādīts
Atrašanās vieta
BE100
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Concernant l'achat ponctuels et la livraison d'un "2 Software Defined Radios USRP X440" et de ses accessoires, au profit du département Communication, Information, Systèmes et Capteurs (CISS) de l'École royale militaire

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

19 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

01. 26GK170 Bestek.pdfPDF
01. 26GK170 Bestek.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

02. 26GK170 Bestek Bijl. A.pdfPDF
02. 26GK170 Bestek Bijl. A.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

03. 26GK170 Bestek Bijl A Aan 1.pdfPDF
03. 26GK170 Bestek Bijl A Aan 1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

04. 26GK170 Bestek Bijl. C.pdfPDF
04. 26GK170 Bestek Bijl. C.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

05. 26GK170 Bestek Bijl. D.pdfPDF
05. 26GK170 Bestek Bijl. D.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

06. 26GK170 Bestek Bijl. N.pdfPDF
06. 26GK170 Bestek Bijl. N.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

07. 26GK170 Bestek Bijl. R.pdfPDF
07. 26GK170 Bestek Bijl. R.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

08. 26GK170 Bestek Bijl. V.pdfPDF
08. 26GK170 Bestek Bijl. V.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

09. 26GK170 Bestek Bijl. X.pdfPDF
09. 26GK170 Bestek Bijl. X.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

10. 26GK170 CSCh.pdfPDF
10. 26GK170 CSCh.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

11. 26GK170 CSCh Ann A.pdfPDF
11. 26GK170 CSCh Ann A.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

12. 26GK170 CSCh Ann A App 1.pdfPDF
12. 26GK170 CSCh Ann A App 1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

13. 26GK170 CSCh Ann C.pdfPDF
13. 26GK170 CSCh Ann C.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

14. 26GK170 CSCh Ann D.pdfPDF
14. 26GK170 CSCh Ann D.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

15. 26GK170 CSCh Ann N.pdfPDF
15. 26GK170 CSCh Ann N.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

16. 26GK170 CSCh Ann R.pdfPDF
16. 26GK170 CSCh Ann R.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

17. 26GK170 CSCh Ann V.pdfPDF
17. 26GK170 CSCh Ann V.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

18. 26GK170 CSCh Ann X.pdfPDF
18. 26GK170 CSCh Ann X.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai