Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

Atvērtā procedūra pētījumu pakalpojumu līgumam – Visaptveroša pētījumu misija (fiksētās un nosacītās daļās), kas saistīta ar lasītavas modernizāciju un Rue de Ruysbroek / Mont des Arts savienojuma izveidošanu Beļģijas Karaliskās bibliotēkas (KBR) vajadzībām OBLIGĀTA INFORMĀCIJAS SESIJA

Atvērts
Termiņš
4 dienas atlikušas
2026. gada 7. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
KBR-SDL-LZ-2025-01
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE100, Belgium
Publicēts
2026. gada 26. augustā
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 19. augustā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 31. augustā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 7. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
4 mēneši
Atrašanās vieta
BE100
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Procédure ouverte pour un marché de services d’études – Mission d’étude globale (en tranches ferme et conditionnelles) relative à la modernisation de la salle de lecture et à la réalisation de la liaison rue de Ruysbroek / Mont des Arts pour le compte de la Bibliothèque royale de Belgique (KBR) SESSION D’INFORMATION OBLIGATOIRE

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

41 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

20260707_presentatie infosessie leeszaal.pdfPDF
20260707_presentatie infosessie leeszaal.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

230222_EU2207_KBR_Patio_Boekwerk_Final_FR_PRINT.pdfPDF
230222_EU2207_KBR_Patio_Boekwerk_Final_FR_PRI...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

230222_EU2207_KBR_Patio_Boekwerk_Final_NL_PRINT.pdfPDF
230222_EU2207_KBR_Patio_Boekwerk_Final_NL_PRI...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Arrêté_050_002.pdfPDF
Arrêté_050_002.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ESPD_request_fr.pdfPDF
ESPD_request_fr.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

ESPD_request_nl.pdfPDF
ESPD_request_nl.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KBR-SDL-LZ-2025-01_BIDFORM_FR.docxDOC
KBR-SDL-LZ-2025-01_BIDFORM_FR.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KBR-SDL-LZ-2025-01_BIDFORM_NL.docxDOC
KBR-SDL-LZ-2025-01_BIDFORM_NL.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KBR-SDL-LZ-2025-01_PV_infosessieFR.pdfPDF
KBR-SDL-LZ-2025-01_PV_infosessieFR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KBR-SDL-LZ-2025-01_PV_infosessie_NL.pdfPDF
KBR-SDL-LZ-2025-01_PV_infosessie_NL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KBR-SDL-LZ-2025-01_SPECS_FR_vdef.pdfPDF
KBR-SDL-LZ-2025-01_SPECS_FR_vdef.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

KBR-SDL-LZ-2025-01_SPECS_NL_vdef.pdfPDF
KBR-SDL-LZ-2025-01_SPECS_NL_vdef.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PATIO-2022-01_SPECS_FR.pdfPDF
PATIO-2022-01_SPECS_FR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

PATIO-2022-01_SPECS_NL.pdfPDF
PATIO-2022-01_SPECS_NL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Regl_securite_tiers_KBR.pdfPDF
Regl_securite_tiers_KBR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Regl_veiligheid_derden_KBR.pdfPDF
Regl_veiligheid_derden_KBR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Annexe 2 KBR-chartegraphique.pdfPDF
SLZ2022_Annexe 2 KBR-chartegraphique.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Annexe 3.1 Persona -Claire FR.pdfPDF
SLZ2022_Annexe 3.1 Persona -Claire FR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Annexe 3.2 Persona -Rachel FR.pdfPDF
SLZ2022_Annexe 3.2 Persona -Rachel FR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Annexe 3.3 Persona -Sébastien FR.pdfPDF
SLZ2022_Annexe 3.3 Persona -Sébastien FR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Annexe 4 note de synthese KBR.pdfPDF
SLZ2022_Annexe 4 note de synthese KBR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Annexe 6 Fiche technique oeuvres a exposer.pdfPDF
SLZ2022_Annexe 6 Fiche technique oeuvres a ex...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Annexe 7 inventaire d'amiante.pdfPDF
SLZ2022_Annexe 7 inventaire d'amiante.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 2 KBR-huisstijlhandboek.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 2 KBR-huisstijlhandboek.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 3.1 Persona -Claire NL.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 3.1 Persona -Claire NL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 3.2 Persona -Rachel NL.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 3.2 Persona -Rachel NL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 3.3 Persona -Sébastien NL.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 3.3 Persona -Sébastien NL.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 4 overzichtsnota KBR.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 4 overzichtsnota KBR.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 5.1 étage +2.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 5.1 étage +2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 5.2 étage +1.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 5.2 étage +1.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 5.3 étage 0.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 5.3 étage 0.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 5.4 étage -2.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 5.4 étage -2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 6 Technische fiche tentoon te stellen werken.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 6 Technische fiche tentoon te...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_Bijlage 7 Asbestinventaris.pdfPDF
SLZ2022_Bijlage 7 Asbestinventaris.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_EU2205_KBR_Boekwerk FR_20230123.pdfPDF
SLZ2022_EU2205_KBR_Boekwerk FR_20230123.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_EU2205_KBR_Boekwerk_NL_20230123.pdfPDF
SLZ2022_EU2205_KBR_Boekwerk_NL_20230123.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_KBR-SDL-LZ-2022-01_PV_infosessieFR.pdfPDF
SLZ2022_KBR-SDL-LZ-2022-01_PV_infosessieFR.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_KBR-SDL-LZ-2022-01_PV_infosessieNL.pdfPDF
SLZ2022_KBR-SDL-LZ-2022-01_PV_infosessieNL.pd...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_KBR_SDL_LZ_2022_1_cahier-des-charges.pdfPDF
SLZ2022_KBR_SDL_LZ_2022_1_cahier-des-charges....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SLZ2022_KBR_SDL_LZ_2022_1_lastenboek.pdfPDF
SLZ2022_KBR_SDL_LZ_2022_1_lastenboek.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai