Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

57/33/3/26/028 – L89 Anzegem un Anzegem-Oudenaarde signālierīkošanas sistēmas atjaunošana

Atvērts
Termiņš
29 dienas atlikušas
2026. gada 30. septembrī
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
5733326028
Vērtība
Nav izpausts
Atrašanās vieta
BE234, Belgium
Publicēts
2026. gada 25. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 9. jūlijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 23. septembrī

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 30. septembrī

Budžets
Nav izpausts
Ilgums
5 mēneši
Atrašanās vieta
BE234
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Deze opdracht betreft: Buitenwerken voor de vernieuwing van de seininrichting op L89 te Anzegem en tussen Anzegem en Oudenaarde. Deze werken omvatten: - plaatsen van nieuwe toestellen seininrichting in en langs de sporen; - maken van sokkels + plaatsen keten en kasten; - aanleggen kabelwegen + kabeltrek; - aanleggen en aansluiten aardingskabels, plaatsen raycap-kasten; - aanleggen allerlei langs- en dwarsverbindingen; - afbraak van oude seininrichting (na indienstname nieuwe) en afvoer; In

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

14 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Algemeen beschrijvend lastenboek v2.5.pdfPDF
Algemeen beschrijvend lastenboek v2.5.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Attest voor het voorafgaande plaatsbezoek.pdfPDF
Attest voor het voorafgaande plaatsbezoek.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Berekening toeslagen.pdfPDF
Berekening toeslagen.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek - Deel 1-5.pdfPDF
Bestek - Deel 1-5.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Bestek - Deel 6 - Technisch deel.pdfPDF
Bestek - Deel 6 - Technisch deel.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CO2-prestatieladder – Handboek.pdfPDF
CO2-prestatieladder – Handboek.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

CO2-prestatieladder – Verduidelijking van het principe.pdfPDF
CO2-prestatieladder – Verduidelijking van het...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Gegevensverwerkingsovereenkomst.pdfPDF
Gegevensverwerkingsovereenkomst.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Noodzaak tot registratie op het ARIBA Network.pdfPDF
Noodzaak tot registratie op het ARIBA Network...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Offerteformulier.pdfPDF
Offerteformulier.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Samenvattende opmeting.xlsmDOC
Samenvattende opmeting.xlsm

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Veiligheid - Samenvatting veiligheidsregels.pdfPDF
Veiligheid - Samenvatting veiligheidsregels.p...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

VGP.pdfPDF
VGP.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai