Vajadzīga iepirkumu eksperta palīdzība? Skati mūsu iepirkumu sagatavošanas pakalpojumu
Atpakaļ uz iepirkumiem

DCC vienpusējs pamatlīgums esošās Sidnejas koordinētās adaptīvās satiksmes sistēmas uzstādīšanas uzturēšanai un atbalstam.

Slēgts

Iesniegšanas termiņš ir beidzies

Šī iepirkuma iesniegšanas termiņš ir beidzies un pieteikumi vairs netiek pieņemti. Zemāk esošā informācija ir saglabāta uzziņai.

Pārlūkot aktīvos iepirkumus
Termiņš
Beidzies
2026. gada 13. jūlijā
Līguma detaļas
Kategorija
Cits
Atsauce
8128032
Vērtība
€2,000,000
Atrašanās vieta
IE061, Ireland
Publicēts
2026. gada 24. augustā
Organizācija
CPV kods
Projekta laika skala

Iepirkums publicēts

2026. gada 19. maijā

Termiņš jautājumiem

2026. gada 6. jūlijā

Iesniegšanas termiņš

2026. gada 13. jūlijā

Budžets
€2,000,000
Ilgums
48 mēneši
Atrašanās vieta
IE061
Tips
Cits

Oriģinālais iepirkuma apraksts

Dublin City Council (DCC) is seeking proposals for a maintenance support contract for its existing Sydney Coordinated Adaptive Traffic System (SCATS) installation. Maintenance support for SCATS software outside Australia is provided through the SCATS partner network. DCC invites qualified support agencies to submit proposals for ongoing software maintenance and support services. The main requirements are divided into six parts: • Remote Troubleshooting • SCATS Upgrade support and trouble shootin

Risku analīze

Riska analīze vēl nav pieejama šīs valsts iepirkumiem. Pašlaik atbalstīti: Igaunija, Latvija, Lietuva, Polija, Francija, Apvienotā Karaliste, Dānija, Nīderlande, Norvēģija un Somija.

Uzvaras stratēģija

Saņemiet AI izstrādātu uzvarēšanas stratēģiju, kas pielāgota šim iepirkumam. Ietver uzvaras varbūtības vērtējumu, galvenās iespējas un izaicinājumus, ieteicamās piedāvājuma fokusa jomas, konkurences pozicionēšanas ieskatus un praktiskus ieteikumus.

Pieteikties

Konkurenti

Jauniniet, lai redzētu, kuri uzņēmumi, visticamāk, iesniegs piedāvājumu šim iepirkumam, pamatojoties uz vēsturiskajiem iepirkumu datiem.

Pieteikties

Prasības un kvalifikācijas

AI izvelk un sakārto visas prasības no iepirkuma dokumentiem — obligātās kvalifikācijas, tehniskās specifikācijas, finanšu nosacījumus un iesniegšanas noteikumus — skaidri kategorizētus, lai zinātu, kas nepieciešams piedāvājuma iesniegšanai.

Pieteikties

Pamata prasības

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenti

10 dokumenti pieejami ar AI kopsavilkumiem

Contract Notice PDFPDF
8128032_contract_notice.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

8.Additional Information for eTenders Notice.pdfPDF
8.Additional Information for eTenders Notice....

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC250032 PS - Final Ver 4.pdfPDF
DCC250032 PS - Final Ver 4.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC250032 PS - Final Ver 4.xlsxXLS
DCC250032 PS - Final Ver 4.xlsx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC250032RFT Final ver2.pdfPDF
DCC250032RFT Final ver2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC250032 Scope of Requirements Tender Issue Ver 2.pdfPDF
DCC250032 Scope of Requirements Tender Issue ...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC250032 TRD_Final Ver 2.docxDOC
DCC250032 TRD_Final Ver 2.docx

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

DCC250032 TRD Final ver 2.pdfPDF
DCC250032 TRD Final ver 2.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

General Terms and Conditions for Services May 2021.pdfPDF
General Terms and Conditions for Services May...

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

SPFWA_TandC_DRAFT_2023-02-02.pdfPDF
SPFWA_TandC_DRAFT_2023-02-02.pdf

Šim dokumentam nav pieejams kopsavilkums.

Dokumentu priekšskatījums

Reģistrējieties, lai skatītu dokumentu kopsavilkumus un analīzi

Kvalitātes rādītājs

Visaptveroša šī iepirkuma kvalitātes analīze, vērtējot juridisko atbilstību, skaidrību, pilnīgumu, godīgumu, praktiskumu, datu konsekvenci un ilgtspējību skalā no 0 līdz 100 ar detalizētu sadalījumu un ieteikumiem.

Pieteikties

Pievienot pārvaldībai