Reikia konkursų eksperto pagalbos? Žiūrėk mūsų konkursų rengimo paslaugą
Atgal į konkursus

NHSE1094 - Healthcare Services for the Yorkshire and Humber Female Secure Estate

Uždarytas
Galutinis terminas
Terminas nenurodytas
Informacija apie sutartį
Kategorija
Open Procedure
Nuoroda
055746-2026
Vertė
£37,978,605
Vieta
Yorkshire and the Humber, Jungtinė Karalystė
Paskelbta
2026 m. rugpjūčio 24 d.
CPV kodas
Projekto grafikas

Konkursas paskelbtas

2026 m. birželio 12 d.

Biudžetas
£37,978,605
Trukmė
Nenurodyta
Vieta
Yorkshire and the Humber
Tipas
Open Procedure

Originalus konkurso aprašymas

This is an INTENTION TO AWARD Notice following The Health Care Services (Provider Selection Regime) Regulations 2023 - Competitive Process. North of England Commissioning Support (NECS) is a commissioning support service working for and on behalf of NHS England - North East and Yorkshire (the Relevant Authority) who have undertaken a competition process to provide Healthcare Services for the Yorkshire and Humber Female Secure Estate. Contract Start Date: 01 December 2026 Contract End Date: 31 March 2033 The contract term is for an initial period of 3 years and 4 months, with an option to extend for a further 3 years at the discretion of the Relevant Authority and subject to satisfactory contractual and financial performance.

Rizikos analizė

Rizikos analizė dar nepasiekiama šios šalies konkursams. Šiuo metu palaikomos: Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Danija, Nyderlandai, Norvegija ir Suomija.

Laimėjimo strategija

Gaukite dirbtinio intelekto parengtą laimėjimo strategiją, pritaikytą šiam konkursui. Apima laimėjimo tikimybės balą, pagrindines galimybes ir iššūkius, rekomenduojamas pasiūlymo sritis, konkurencinės padėties analizę ir praktinius patarimus jūsų galimybėms maksimizuoti.

Prisijungti

Konkurentai

Atnaujinkite, kad matytumėte, kurios įmonės greičiausiai pateiks pasiūlymą šiam konkursui, remiantis istoriniais viešųjų pirkimų duomenimis.

Prisijungti

Reikalavimai ir kvalifikacija

Dirbtinis intelektas išrenka ir susistemina visus reikalavimus iš konkurso dokumentų — privalomus kvalifikacinius reikalavimus, technines specifikacijas, finansines sąlygas ir pateikimo taisykles — aiškiai suskirstytus, kad tiksliai žinotumėte, ko reikia pasiūlymui pateikti.

Prisijungti

Pagrindiniai reikalavimai

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumentai

Yra 3 dokumentų su AI santraukomis

OCDS RecordDOC
055746-2026_ocds_record.json

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

OCDS Release PackageDOC
055746-2026_ocds_release.json

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Official PDF VersionPDF
055746-2026_official.pdf

Šiam dokumentui santrauka nepateikta.

Dokumentų peržiūra

Prisiregistruokite, kad peržiūrėtumėte dokumentų santraukas ir analizę

Kokybės įvertinimas

Išsami konkurso kokybės analizė, vertinanti teisinę atitiktį, aiškumą, išsamumą, sąžiningumą, praktiškumą, duomenų nuoseklumą ir tvarumą 0–100 skalėje su detalia analize ir rekomendacijomis.

Prisijungti

Įtraukti į „Pipeline“