Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Adquisición de un inmueble por ser determinantes para su adquisición las características del emplazamiento y situación concreta del inmueble que se precisa adquirir. Situación geográfica: Calle Mayor 58 de Cariñena

Suljettu
Määräaika
Määräaikaa ei ole ilmoitettu
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
229/2026
Arvo
€228,969
Sijainti
ES243, Spain
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

18. toukokuuta 2026

Budjetti
€228,969
Kesto
12 kuukautta
Sijainti
ES243
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Adquisición de un inmueble por ser determinantes para su adquisición las características del emplazamiento y situación concreta del inmueble que se precisa adquirir. Situación geográfica: Calle Mayor 58 de Cariñena

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

5 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Documento adicional: ANEXO I.docxDOC
ANEXO I.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Documento adicional: ANEXO II.docxDOC
ANEXO II.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Pliego administrativo (PCAP): PCAP.pdfPDF
PCAP.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Pliego tecnico (PPT): PPT.pdfPDF
PPT.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Detalle de la licitacionDOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin