Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Call for tenders for transport and treatment of flue gas residues.

Suljettu
Määräaika
Määräaikaa ei ole ilmoitettu
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
00053718-2026
Arvo
kr4,000,000
Sijainti
Sjaelland, Denmark
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

26. tammikuuta 2026

Budjetti
kr4,000,000
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Sjaelland
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

DRH calls for tenders for transport and treatment of Fly Ash from Vestforbrænding. With this call for tenders DRH intend to contract transport and treatment of up to 3,500 t/Y of Fly ash from Vestforbrænding. For further information please refer to the tender documents.

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

Hanki tekoälyn luomat yhteenvedot kaikista tarjousasiakirjoista. Ymmärrä nopeasti, mitä kukin asiakirja sisältää lukematta satoja sivuja – kattavuus, ehdot, arviointikriteerit ja keskeiset velvoitteet.

Kirjaudu sisään

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin