Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

DOSTAWA TABLIC REJESTRACYJNYCH DO STAROSTWA POWIATOWEGO W PUŁTUSKU W 2026 ROKU

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
22. detsember 2025
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Tarned
Viide
2025/BZP 00596187/01
Väärtus
zł191,431
Asukoht
Mazowiecki regionalny, Poola
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Küsimuste tähtaeg

15. detsember 2025

Esitamise tähtaeg

22. detsember 2025

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
zł191,431
Kestus
12 kuud
Asukoht
Mazowiecki regionalny
Tüüp
Tarned
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€239,847
Keskm. pakkumiste arv
0.5
Konkurents
Madal
VKE võitjad
97%
25,440 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

DOSTAWA TABLIC REJESTRACYJNYCH DO STAROSTWA POWIATOWEGO W PUŁTUSKU W 2026 ROKU

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

4 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamów...PDF
informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty 12-2025.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

OR.272.12.2025 Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
OR.272.12.2025 Informacja z otwarcia ofert.pd...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

OR.272.12.2025 SWZ Tablice Rejestracyjne.docDOC
OR.272.12.2025 SWZ Tablice Rejestracyjne.doc

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile