Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Automaatse immuunomagnetilise tehnikaga rakkude eraldussüsteemi tarnimine, paigaldamine ja kasutuselevõtt Liège'i ülikoolihaigla bioloogilise hematoloogia teenistuses, sealhulgas 5-aastane hooldus

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
11. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
CHULG/26.036
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE332, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

22. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

4. august 2026

Esitamise tähtaeg

11. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
BE332
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le présent marché porte sur la fourniture, la mise en place et la mise en service d’un automate de séparation cellulaire par technique immuno-magnétique pour le service d’hématologie biologique du CHU de Liège, y compris la maintenance pour une durée de 5 ans.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

9 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 Annexe A - Formulaire d'offre.docxDOC
26.036 Annexe A - Formulaire d'offre.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 Annexe B inventaire .xlsXLS
26.036 Annexe B inventaire .xls

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 ANNEXE C - Charte de confidentialité.docxDOC
26.036 ANNEXE C - Charte de confidentialité.d...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 Annexe D - Certificat de bonne exécution.docxDOC
26.036 Annexe D - Certificat de bonne exécuti...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 ANNEXE E CONVENTION RELATIVE À LA PROTECTION DES DONNÉES.docxDOC
26.036 ANNEXE E CONVENTION RELATIVE À LA PROT...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 ANNEXE F Mesures minimales de sécurité et de protection.xlsxXLS
26.036 ANNEXE F Mesures minimales de sécurité...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 - CSCH VF.docxDOC
26.036 - CSCH VF.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26.036 - CSCH VF.pdfPDF
26.036 - CSCH VF.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile