Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Keskkonnakonsultatsioonide ja ISO14001 standardile vastava keskkonnariskide juhtimise alase abi osutamine Rannikuameti projektidele

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
1. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
AFD KUST - 226.065
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE251, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

28. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

25. august 2026

Esitamise tähtaeg

1. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
4 kuud
Asukoht
BE251
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

De diensten omvatten: 1. Het leveren van milieuadvies door het ter beschikking stellen van een milieuadviseur voor een aantal projecten in het kader van compliance met de ISO14001-milieunorm. De opdrachtgever behoudt zich de mogelijkheid voor bepaalde projecten weg te laten, gedeeltelijk weg te laten of te wijzigen, dan wel gelijkaardige projecten toe te voegen. Het weglaten, gedeeltelijk weglaten, wijzigen, dan wel toevoegen van projecten kan geen aanleiding geven tot enige vergoeding van welke

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

6 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

226.065 Bestek.pdfPDF
226.065 Bestek.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

226.065 Offerteformulier.docxDOC
226.065 Offerteformulier.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

226.065 Samenvattende inventaris.xlsxXLS
226.065 Samenvattende inventaris.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

226.065 UEA.pdfPDF
226.065 UEA.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlages bij het bestek.zipZIP
Bijlages bij het bestek.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile