Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Praca sprzętem przeznaczonym do robót drogowych przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich Zad. 1, Zad. 2, Zad. 3, Zad. 4.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
15. jaanuar 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Ehitus
Viide
2025/BZP 00624729/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Lubuskie, Poola
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Küsimuste tähtaeg

8. jaanuar 2026

Esitamise tähtaeg

15. jaanuar 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Lubuskie
Tüüp
Ehitus
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€12,641,706
Keskm. pakkumiste arv
0.1
Konkurents
Madal
VKE võitjad
86%
133,693 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Praca sprzętem przeznaczonym do robót drogowych przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich Zad. 1, Zad. 2, Zad. 3, Zad. 4.

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

8 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Inf. o unieważnieniu postępowania -ZAD 1.pdfPDF
Inf. o unieważnieniu postępowania -ZAD 1.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Inf. o unieważnieniu postępowania -ZAD 2.pdfPDF
Inf. o unieważnieniu postępowania -ZAD 2.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Inf. o wyborze najkorzystniejszej oferty ZAD 3 str.pdfPDF
Inf. o wyborze najkorzystniejszej oferty ZAD ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Inf. o wyborze najkorzystniejszej oferty ZAD 4 str.pdfPDF
Inf. o wyborze najkorzystniejszej oferty ZAD ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ODPOWIEDŹ NA ZAPYTANIE WYKONAWCY DO SWZ NR 1.pdfPDF
ODPOWIEDŹ NA ZAPYTANIE WYKONAWCY DO SWZ NR 1....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ 121.pdfPDF
SWZ 121.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załączniki edytowalne do SWZ.docxDOC
Załączniki edytowalne do SWZ.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile