Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Liin 108: Mariemont – Binche harutee (elektrifitseeritud rööpad) Ülesõidu nr 30 rööbaste vahetus ja ümbruse puhastamine Harmeleni tüüpi ülesõit Binches

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
19. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
5752526034
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE329, Belgium
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

6. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

12. august 2026

Esitamise tähtaeg

19. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
4 kuud
Asukoht
BE329
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Ce marché concerne: - Remplacement des rails du passage à niveau n°30 - Assainissement des abords - Dépose et pose d'équipements de signalisation - Travaux divers

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

13 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 1 PLAN SECURITE SANTE et annexe 1 au PSSA.pdfPDF
Annexe 1 PLAN SECURITE SANTE et annexe 1 au P...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 2 Nécessité d'enregistrement sur l'ARIBA Network.pdfPDF
Annexe 2 Nécessité d'enregistrement sur l'ARI...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 3 Modèle d’attestation de visite des lieux.pdfPDF
Annexe 3 Modèle d’attestation de visite des l...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 4 - Plan CSR.xlsxXLS
Annexe 4 - Plan CSR.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 5 Sécurité - Règles de base concernant la sécurité.pdfPDF
Annexe 5 Sécurité - Règles de base concernant...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Annexe 6 - Fiche de contrôle de scellement des rails.pdfPDF
Annexe 6 - Fiche de contrôle de scellement de...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CSC 5752526034 Partie administrative.pdfPDF
CSC 5752526034 Partie administrative.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CSC 5752526034 Partie technique.pdfPDF
CSC 5752526034 Partie technique.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Formulaire d'offre 26034.docxDOC
Formulaire d'offre 26034.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Formulaire d’offre.pdfPDF
Formulaire d’offre.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Métré descriptif.pdfPDF
Métré descriptif.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Métré récapitulatif.xlsmDOC
Métré récapitulatif.xlsm

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile