Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Projekteerimis- ja kuludokumentatsiooni väljatöötamine ülesande jaoks: maakonnatee nr 1428K Bochnia (Brzeska tänav, Krzeczowska tänav) – Niedzieliska Krzeczówi ja Rzezawa asulates

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
27. mai 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Teenused
Viide
2026/BZP 00246107/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Małopolskie, Poola
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

15. mai 2026

Küsimuste tähtaeg

20. mai 2026

Esitamise tähtaeg

27. mai 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Ostja analüütikaPRO
🔒
Avage ostja analüütika
Vaadake kulutusmustreid, eelistatud menetlusi ja palju muud.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
3 kuud
Asukoht
Małopolskie
Tüüp
Teenused
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€496,142
Keskm. pakkumiste arv
0.6
Konkurents
Madal
VKE võitjad
93%
25,840 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Projekteerimis- ja kuludokumentatsiooni väljatöötamine ülesande jaoks: maakonnatee nr 1428K Bochnia (Brzeska tänav, Krzeczowska tänav) – Niedzieliska Krzeczówi ja Rzezawa asulates

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

16 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08deb265-0d08-4b23-5fad-9500011ff92f.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

mapa poglądowa do OPZ.pdfPDF
mapa poglądowa do OPZ.pdf -- 325.6 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 11 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
załącznik nr 11 do SWZ - Opis przedmiotu zamó... -- 484.2 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy.docxDOC
załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy.do... -- 46.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docxDOC
załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie o braku ... -- 37.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowani...DOC
załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o spełni... -- 33.8 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie innego podmiotu.docxDOC
załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie innego p... -- 34.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docxDOC
załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie dot. gru... -- 33.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 6 do SWZ - Ośw. wyk. wspólnie ubiegających się o zamówienie.docxDOC
załącznik nr 6 do SWZ - Ośw. wyk. wspólnie ub... -- 34.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostepniającego zasoby.docxDOC
załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie podmiotu... -- 36.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz usług.docxDOC
załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz usług.docx -- 35.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.docxDOC
załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.docx -- 35.8 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postano...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08debafe-518a-bea4-5fad-950001b...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile