Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Arstikabinetite, vannitubade, ema ja lapse ruumi rekonstrueerimine, ambulatoorse vastuvõtu koridoride renoveerimine GCUMi hoones Lisia Górases

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
17. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Ehitus
Viide
2026/BZP 00318894/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Małopolskie, Poola
Avaldatud
27. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

2. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

10. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

17. juuli 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
36 kuud
Asukoht
Małopolskie
Tüüp
Ehitus
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€12,641,706
Keskm. pakkumiste arv
0.1
Konkurents
Madal
VKE võitjad
86%
133,693 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Przebudowa gabinetów lekarskich, łazienek, pomieszczenia matki z dzieckiem, remont korytarzy POZ w budynku GCUM w Lisiej Górze

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

16 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08ded80f-7ffe-cf6d-92be-eb000174650f.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxDOC
ZaêÑcznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.do... -- 73.8 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 1 do Umowy.docxDOC
ZaêÑcznik nr 1 do Umowy.docx -- 24.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 2 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑce wykluczenia art. 108 i 109 i ust....DOC
ZaêÑcznik nr 2 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑc... -- 68.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 3 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑce speênienia warunków(1).docxDOC
ZaêÑcznik nr 3 do SWZ - Oÿwiadczenie dotyczÑc... -- 67.9 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 4 do SWZ - Oÿwiadczenie wykonawców wspólnie ubiegajÑcych si⌐(1).doc...DOC
ZaêÑcznik nr 4 do SWZ - Oÿwiadczenie wykonawc... -- 66.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 5 do SWZ - ZobowiÑzanie Podmiotu(1).docxDOC
ZaêÑcznik nr 5 do SWZ - ZobowiÑzanie Podmiotu... -- 66.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlanych(1).docxDOC
ZaêÑcznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót budowlany... -- 67.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 7.1 do SWZ - Przedmiar remont gabinetów lekarskich.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7.1 do SWZ - Przedmiar remont ga... -- 304.3 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 7.2 do SWZ - Przedmiar êazienek i pokoju matki dziecka.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7.2 do SWZ - Przedmiar êazienek ... -- 233.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 7.3 do SWZ - Dokumentacja techniczna.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7.3 do SWZ - Dokumentacja techni... -- 3.7 MB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 7 do SWZ - Przedmiar remont korytarzy.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 7 do SWZ - Przedmiar remont kor... -- 111.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 8 do SWZ - Oÿwiadczenie o braku powiÑzaΣ osobowych i kapitaêowych z...DOC
ZaêÑcznik nr 8 do SWZ - Oÿwiadczenie o braku ... -- 52.6 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
ZaêÑcznik nr 9 do SWZ - Projektowane postanow... -- 394.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile