Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

100% taastuvenergia elektri (kõrge ja madalpinge) ning maagaasi (kõrge ja madalrõhu) tarnimine

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
19. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
PPP193-140/6175/MPu_2026_Energies
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE332, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

17. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

12. august 2026

Esitamise tähtaeg

19. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
BE332
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le présent marché est un marché public de fourniture qui a pour objet : Pour le lot 1 : - La fourniture d’électricité de nature 100 % renouvelable, haute tension et basse tension, aux points de fourniture gérés par LIEGE AIRPORT. - L’achat de l’électricité générée par les points d’injections détenus par LIEGE AIRPORT. Pour le lot 2 : - La fourniture de gaz naturel, haute pression et basse pression, aux points de fourniture gérés par LIEGE AIRPORT.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

2 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-92848f52-e53b-4871-894a-384a1c35...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile