Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

MI10.02 - N68 - EUPEN - Tee taastamine, sealhulgas jalgratturite ja jalakäijate rajatised jaama ja Kettenise vahel (PM 8.970 - PM 10.760) ning Lindenbergi taastamine

Avatud
Tähtaeg
1 päeva jäänud
3. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
MI-O8.10.02-26-1215
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE336, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

17. august 2026

Küsimuste tähtaeg

27. august 2026

Esitamise tähtaeg

3. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
BE336
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le présent marché est un marché de travaux sur la commune d’Eupen. Les travaux faisant l’objet du marché sont localisés sur la N68, Aachenerstraße entre Kettenis et la gare d’Eupen, entre les PM 8.97 et PM 10.76. Les travaux ont pour objet : • Le rétrécissement des bandes de circulation à 2 x 3 m de largeur ; • Du côté pair, la reconfiguration de l’accotement en un trottoir et des zones de stationnement ; • Du côté impair, la création d’une piste cyclo-piétonne bidirectionnelle sur toute la l

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

35 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 1_Concurrence loyale et dumping social.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 1_Concurrence ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 2_PGSS.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 2_PGSS.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré récapitulatif_AIDE.xlsxXLS
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré récapi...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré récapitulatif_SPW_macroOK.xlsXLS
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré récapi...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré récapitulatif_Ville Eupen.XLSXLS
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré récapi...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 4_tableau des déchets_SPW.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 4_tableau des ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 4_tableau des déchets_Ville Eupen.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 4_tableau des ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formule de révision_AIDE.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formule de r...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formules de révision_SPW.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formules de ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formules de révision_Ville Eupen.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formules de ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 6_postes à cautionnement complémentaire_SPW.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 6_postes à cau...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 6_postes à cautionnement complémentaire_Ville Eup...PDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 6_postes à cau...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 7_Plans AIDE.zipZIP
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 7_Plans AIDE.z...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 7_Plans SPW.zipZIP
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 7_Plans SPW.zi...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 7_Plan Ville Eupen.zipZIP
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 7_Plan Ville E...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.1_Carottes et analyses HAP 2019.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.1_Carottes e...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.2_Carottes et analyses HAP 2024.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.2_Carottes e...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.3_Fouilles 1.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.3_Fouilles 1...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.4_Fouilles 2.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 8.4_Fouilles 2...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.1_Dispositifs formation.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.1_Dispositif...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.2_Rôle facilitateur.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.2_Rôle facil...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.3_Déclaration sur honneur.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.3_Déclaratio...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.4_attestation contrat formation.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.4_attestatio...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.5_Liste personnel.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_annexe 9.5_Liste pers...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses administratives_signé CG+PE.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses administr...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses techniques AIDE.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses technique...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses techniques SPW.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses technique...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses techniques Ville Eupen.pdfPDF
201501W 1002 ROVO M N68_CSC_Clauses technique...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AR1_201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré récapitulatif_SPW_macrook.xlsmDOC
AR1_201501W 1002 ROVO M N68_annexe 3_métré ré...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AR1_201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formules de révision_SPW.pdfPDF
AR1_201501W 1002 ROVO M N68_annexe 5_formules...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AR1_201501W 1002 ROVO M N68_annexe 6_postes à cautionnement complémentR_SPW.pdfPDF
AR1_201501W 1002 ROVO M N68_annexe 6_postes à...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Avis rectificatif 1 - Note explicative / justificative _201501W 1002 ROVO M N68....PDF
AR1_201501W 1002 ROVO M N68.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-eeef07fe-088c-4283-a004-3c54d791...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Recours auprès du Conseil d'Etat.pdfPDF
Recours auprès du Conseil d'Etat.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile