Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

TR3846F - Pakkumuste taotlus mitme tarnija raamlepingu sõlmimiseks bussirendi ja transporditeenuste osutamiseks Dundalki tehnoloogiainstituudile (DKIT)

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
17. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
TR3846F - Request for Tenders to establish a Multi Supplier Framework Agreement for the Provision of Coach Hire and Transport Services for Dundalk Institute of Technology (DKIT)
Väärtus
€740,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

19. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

10. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

17. juuli 2026

Eelarve
€740,000
Kestus
48 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

This public procurement competition relates to the establishment of a Multi Supplier Framework ("Framework") for the Provision of Coach Hire and Transport Services for Dundalk Institute of Technology (DKIT) for students/participants and staff travelling from and to DKIT for various individual trips which may include day trips, sporting events, competitions, careers fairs, science outing, debates, overnight trips and award ceremonies etc. This list is not exhaustive. It is the intention of the Co

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

9 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8439915_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD - EO Guidance.pdfPDF
ESPD - EO Guidance.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

espdRequest-8439915.pdfPDF
espdRequest-8439915.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TR3846F - Appendix 2 - DKIT.xlsxXLS
TR3846F - Appendix 2 - DKIT.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TR3846F-Clarifications Set 2 (V1).pdfPDF
TR3846F-Clarifications Set 2 (V1).pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TR3846F-Clarifications Set 3 (V1).pdfPDF
TR3846F-Clarifications Set 3 (V1).pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TR3846F-Clarifications V1.pdfPDF
TR3846F-Clarifications V1.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TR3846F - RFT - DKIT.pdfPDF
TR3846F - RFT - DKIT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TR3846F - TRD - DKIT.docxDOC
TR3846F - TRD - DKIT.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile