Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Värbamisagentuuri pakkumine tähtajalise ja ajutise personali pakkumiseks Õppenõukogule

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
4. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
8596877
Väärtus
€200,000
Asukoht
IE062, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

8. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

28. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

4. august 2026

Eelarve
€200,000
Kestus
60 kuud
Asukoht
IE062
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Provision of a Recruitment Agency to provide fixed-term and temporary staff to the Teaching Council

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

7 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8596877_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Agency Recruitment CFT 2026.pdfPDF
Agency Recruitment CFT 2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Agency Recruitment TRD 2026.docxDOC
Agency Recruitment TRD 2026.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD form.docxDOC
ESPD form.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC Clarifications15.07.26.pdfPDF
TC Clarifications15.07.26.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Updated Agency Recruitment TRD 2026.docxDOC
Updated Agency Recruitment TRD 2026.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UPDATED Agency Recruitment TRD 2026.pdfPDF
UPDATED Agency Recruitment TRD 2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile