Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

C1219 – Pakkumuskutse mehaanika- ja elektrikööriettevõtjale – Elutähtsate süsteemide uuendamine, sellega seotud juhtmete vahetus, vajadusel alajaotuste vahetus

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
6. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
2026 TETB 019
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
IE051, Ireland
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

9. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

30. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

6. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
15 kuud
Asukoht
IE051
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Mechanical and Electrical Contractor required for: Life Safety Systems Upgrade and associated required wiring works including sub-boards replacement as required - Tipperary FET College, Templemore Campus, Richmond, Templemore, Co. Tipperary. E41 FF98. Please refer to tender documentation attached for full list of requirements for this project. 1. Provide for the installation of a new Fire Alarm system in compliance with IS3218:2024 latest Edition, this will require a new addressable fire alarm s
EL rahastatud

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • EU funding compliance required

Dokumendid

2 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8491364_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CFT 8491364_Tender Documentation.zipZIP
CFT 8491364_Tender Documentation.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile