Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Request for Tenders for the Provision of IT Consultancy Support to manage the Health Insurance Authority’s Health Insurance Product Comparison Tool

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
14. november 2025
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
T092025
Väärtus
€180,000
Asukoht
IE0, Ireland
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

10. oktoober 2025

Küsimuste tähtaeg

7. november 2025

Esitamise tähtaeg

14. november 2025

Eelarve
€180,000
Kestus
48 kuud
Asukoht
IE0
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Request for Tenders for the Provision of IT Consultancy Support to manage the Health Insurance Authority’s Health Insurance Product Comparison Tool. In Summary, the Services comprise: An IT Consultancy to help the HIA manage, maintain and continuously develop the HIA’s Health Insurance Product Comparison (HIPC) tool. • Working with the HIA to fully identify the ongoing improvements and requirements for the comparison tool in a proactive manner. • Assistance and advice with technical questions on

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

1 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
6737149_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile