Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

2025/60 Single Supplier Framework Agreement for the Supply Delivery Installation and Commissioning of Health and Wellbeing Equipment to Louth and Meath Education and Training Board

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
3. november 2025
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
2025/60
Väärtus
€500,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

30. september 2025

Küsimuste tähtaeg

27. oktoober 2025

Esitamise tähtaeg

3. november 2025

Eelarve
€500,000
Kestus
48 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

The Contracting Authority proposes to engage in a competitive process for the establishment of a framework agreement for the supply, delivery, installation, commissioning and training of health and wellbeing equipment and associated products.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
6652232_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Appendix 2 Pricing Schedule Health and Wellbeing updated 28102025.xlsxXLS
Appendix 2 Pricing Schedule Health and Wellbe...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile