Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Parkimissüsteemi laiendamine Varssavi Ülikooli kesklinna ülikoolilinnakus aadressil Krakowskie Przedmieście 26/28.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
16. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Tarned
Viide
2026/BZP 00329422/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Warszawski stołeczny, Poola
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

8. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

9. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

16. juuli 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Ostja analüütikaPRO
🔒
Avage ostja analüütika
Vaadake kulutusmustreid, eelistatud menetlusi ja palju muud.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
18 kuud
Asukoht
Warszawski stołeczny
Tüüp
Tarned
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€1,125,655
Keskm. pakkumiste arv
2.1
Konkurents
Madal
VKE võitjad
93%
558 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Rozbudowa systemu parkingowego na kampusie centralnym Uniwersytetu Warszawskiego zlokalizowanego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

12 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08dedcc8-3aae-1c60-2028-230001af0686.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Opis przedmiotu zamówienia kamery tablice z projektem - .docxDOC
Opis przedmiotu zamówienia kamery tablice z ... -- 3.2 MB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zał.1 - Rzut rozmieszczenia słupków antyterrorystycznych - brama główna.pdfPDF
Zał.1 - Rzut rozmieszczenia słupków antyterro... -- 2.0 MB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zał.2 - Rzut rozmieszczenia słupków antyterrorystycznych - brama Oboźna.pdfPDF
Zał.2 - Rzut rozmieszczenia słupków antyterro... -- 1.8 MB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

84_2026 SWZ.docxDOC
84_2026 SWZ.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Ogłoszenie o zamówieniu .pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu .pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 1 do SWZ - Adres strony prowadzonego postępowania.docxDOC
Załącznik nr 1 do SWZ - Adres strony prowadzo...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie spełnianie warunków i wykluczeniu.docxDOC
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie spełnian...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 4 do SWZ - Informacja o podwykonawcach.docxDOC
Załącznik nr 4 do SWZ - Informacja o podwykon...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 5 do SWZ- Formularz cenowy .docxDOC
Załącznik nr 5 do SWZ- Formularz cenowy .docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docxDOC
Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór umowy .docxDOC
Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór umowy .docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile