Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Erisõiduki müük avalikul enampakkumisel A Lanzada puhkekeskusest selle kasutusaja lõpus, selle töötlemiseks, saastest puhastamiseks ja lõplikuks hävitamiseks volitatud töötlemiskeskuses.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
22. juuni 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
2026030868
Väärtus
€180
Asukoht
ES114, Spain
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

12. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

15. juuni 2026

Esitamise tähtaeg

22. juuni 2026

Eelarve
€180
Kestus
1 kuud
Asukoht
ES114
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Erisõiduki müük avalikul enampakkumisel A Lanzada puhkekeskusest selle kasutusaja lõpus, selle töötlemiseks, saastest puhastamiseks ja lõplikuks hävitamiseks volitatud töötlemiskeskuses.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Pliego administrativo (PCAP): PCAP_Vehiculo especial Lanzada.pdfPDF
PCAP_Vehiculo especial Lanzada.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Pliego tecnico (PPT): PPT tractor_V1.pdfPDF
PPT tractor_V1.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Detalle de la licitacionDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile