Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Valla tee nr K470089 rekonstrueerimine km 0+022,00 kuni km 0+720 Bugaji külas, Kalwaria Zebrzydowska vallas

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
22. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Ehitus
Viide
2026/BZP 00324464/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Małopolskie, Poola
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

6. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

15. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

22. juuli 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
Małopolskie
Tüüp
Ehitus
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€12,641,706
Keskm. pakkumiste arv
0.1
Konkurents
Madal
VKE võitjad
86%
133,693 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Przebudowa drogi gminnej nr K470089 w km od 0+022,00 do km 0+720 w miejscowości Bugaj, Gmina Kalwaria Zebrzydowska

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

11 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08dedb3d-c6bf-081b-2028-230001aee925.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

zaê. nr 1 do SWZ formularz oferty.docDOC
zaê. nr 1 do SWZ formularz oferty.doc -- 81.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

zaê. nr 2 do SWZ oÿwiadczenie wykonawcy.docxDOC
zaê. nr 2 do SWZ oÿwiadczenie wykonawcy.docx -- 32.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

zaê. nr 3 do SWZ oÿwiadczenie podmiotu trzeciego.docxDOC
zaê. nr 3 do SWZ oÿwiadczenie podmiotu trzeci... -- 28.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

zaê. nr 4 do SWZ oÿwiadczenie dot. wykonawców wspólnie.docxDOC
zaê. nr 4 do SWZ oÿwiadczenie dot. wykonawców... -- 28.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

zaê. nr 5 do SWZ zobowiÑzanie podmiotu trzeciego.docxDOC
zaê. nr 5 do SWZ zobowiÑzanie podmiotu trzeci... -- 32.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

zaê. nr 6 do SWZ PPU Bugaj.pdfPDF
zaê. nr 6 do SWZ PPU Bugaj.pdf -- 415.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB.zipZIP
Dok. projektowa przedmiar robót STWIORB.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ogłoszenie o zamówieniu w BZP 06.07.2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu w BZP 06.07.2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Pozwolenie konserwatorskie.pdfPDF
Pozwolenie konserwatorskie.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ Przebudowa drogi gminnej w Bugaju.pdfPDF
SWZ Przebudowa drogi gminnej w Bugaju.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile