Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Pakkumuskutse nõudepesumasina/kuivatustunneli, taignaraua/lõikuri, suure quiche/pirukakoore pressi, märgistusseadmete, UV-desinfitseerimisüksuse ja röntgenüksuse hankimiseks toiduainetööstuse ettevõttele

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
31. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
ZANNA002
Väärtus
€220,000
Asukoht
Clonard Road, Ireland
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

28. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

24. august 2026

Esitamise tähtaeg

31. august 2026

Eelarve
€220,000
Kestus
12 kuud
Asukoht
Clonard Road
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Tender for supply and installation of 6 lots of equipment for food manufacturing plant. These items of equipment must meet all EU Standards and must provide a very high and expedient level of service to minimise any downtime to production. Supply and installation of 6 Lots of Equipment is required as follows: Lot 1: Supply and installation of Commercial Utensil Washer and Drying Tunnel, Lot 2: Supply and installation of Commercial Dough cutter/divider, Lot 3: Supply and installation of Large Com

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

1 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8735403_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile