Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Soláthar bia te faoi Scéim na mBéilí Scoile chuig Gaelscoil Adhamhnáin 19971R

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
28. oktoober 2025
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
HM19971R102025
Väärtus
€712,858
Asukoht
IE041, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

6. oktoober 2025

Küsimuste tähtaeg

21. oktoober 2025

Esitamise tähtaeg

28. oktoober 2025

Eelarve
€712,858
Kestus
36 kuud
Asukoht
IE041
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Tá Bord BainIsitíochta Ghaelscoil Adhamhnáin ag lorg iarratais maidir le soláthar de Bhéilí Te tríd an Roinn Coimirce Sóisialaí agus atá ag braith ar an maoiniú a thagann ón RCS gach bliain acadúil. Tá sé i gceist ag an scoil an seirbhís seo a chur ar fáil gach lá do 408 dalta. Tabharfar féilire na scoile don té a bhuann an tairiscint ag tes na bliana.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

1 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
6711156_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile