Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Projekti hankekutse avaliku ruumi kujundamiseks-taaselustamiseks Sykaminease piirkonnas ja parkimisala loomiseks

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
20. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
26PROC019492956
Väärtus
€273,794
Asukoht
EL411, Greece
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

22. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

13. august 2026

Esitamise tähtaeg

20. august 2026

Eelarve
€273,794
Kestus
10 kuud
Asukoht
EL411
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Πρόκειται για την κατασκευή έργου στην περιοχή της Σκάλας Συκαμινέας του Δήμου Δυτικής Λέσβου, συγκεκριμένα, για τη διαμόρφωση και ανάπλαση δημοτικού οικοπέδου και δημιουργία χώρου στάθμευσης, περίπου εξήντα θέσεων, δίπλα στον υφιστάμενο χώρο στάθμευσης, με εργασίες κυρίως κατηγοριών έργων ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ και ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

2 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Διακήρυξη 26PROC019492956 (PDF)PDF
26PROC019492956.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile