Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Raamleping elektrisõidukite laadimisjaamade tarnimiseks ja paigaldamiseks mitmetes SPW hoone parklates

Avatud
Tähtaeg
14 päeva jäänud
14. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
S2.14.02-26.195
Väärtus
€4,306,375
Asukoht
BE352, Belgium
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

25. august 2026

Küsimuste tähtaeg

7. september 2026

Esitamise tähtaeg

14. september 2026

Eelarve
€4,306,375
Kestus
3 kuud
Asukoht
BE352
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Accord-cadre de travaux ayant pour objet la fourniture et l’installation de bornes de recharge (11 kW par point de charge) pour véhicules électriques pour plusieurs parkings de bâtiments du SPW

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

15 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Exemple 24.0284-LBX-T-PLA-AP-Etoile_EL-01-240911-OES.pdfPDF
24.0284-LBX-T-PLA-AP-Etoile_EL-01-240911-OES....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Exemple 24.0284-LBX-T-PLA-AP-JOSEPHINE CHARLOTTE_EL-01-240826-OES.pdfPDF
24.0284-LBX-T-PLA-AP-JOSEPHINE CHARLOTTE_EL-0...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Exemple 24.0284-LBX-T-PLA-AP-Levant_EL-01-240902-OES.pdfPDF
24.0284-LBX-T-PLA-AP-Levant_EL-01-240902-OES....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Avis rectificatif 260805 Justificatif de mise à jour.docxDOC
Avis rectificatif 260805 Justificatif de mise...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Avis rectificatif 260820 Justificatif de mise à jour.docxDOC
Avis rectificatif 260820 Justificatif de mise...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Cadastre non exaustif Bâtiments pour bornes.pdfPDF
Cadastre non exaustif Bâtiments pour bornes.p...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-59e49a27-8aea-4609-bc96-e3355213...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Metré récapitulatif S2.14.02-26.0195 Borne de recharge Marché cadre.pdfPDF
Metré récapitulatif S2.14.02-26.0195 Borne de...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Metré récapitulatif S2.14.02-26.0195 Borne de recharge Marché cadre.xlsxXLS
Metré récapitulatif S2.14.02-26.0195 Rectific...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

S.2.14.02-26.0195 25.06.01_AC_CSC_Trav_nat signé.pdfPDF
S.2.14.02-26.0195 25.06.01_AC_CSC_Trav_nat c...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

S2.14.02-26.0195 - N01 - Annexe - Formulaire d'offre (avec avis de marchés).pdfPDF
S2.14.02-26.0195 - N01 - Annexe - Formulaire ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

S2.14.02-26.0195 - N02 - Annexe - Attestation de visite des lieux.pdfPDF
S2.14.02-26.0195 - N02 - Annexe - Attestation...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

S.2.14.02-26.0195 T7 Electricité CCTB 01.11.pdfPDF
S.2.14.02-26.0195 T7 Electricité CCTB 01.11 R...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

S.2.14.02-26.0195 T9 Abords CCTB 01.11.pdfPDF
S.2.14.02-26.0195 T9 Abords CCTB 01.11.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile