Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Avalik teenusleping auru- ja ülekuumutatud veepuhastuse teostamiseks linnamööbli ja pindade katete puhastamiseks Brüsseli Midi jaama ümbruses

Suletud
Tähtaeg
0 päeva jäänud
2. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
26/2873
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE100, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

29. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

26. august 2026

Esitamise tähtaeg

2. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
5 kuud
Asukoht
BE100
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le marché a pour objet le nettoyage à la vapeur et à l’eau surchauffée de mobilier urbain (poubelles publiques, potelets, panneaux de signalisation, bancs,…) et de revêtements de surface (murs et sols) aux abords de la Gare du Midi et rues adjacentes. Il est établi clairement que l’adjudicataire doit être capable d’appliquer et d’effectuer l’ensemble des méthodes décrites dans les clauses techniques du présent cahier des charges ainsi que sur l’inventaire en annexe.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-2873 - 2 - CSC FR.docxDOC
26-2873 - 2 - CSC FR.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

26-2873 - 2 - CSC NL.docxDOC
26-2873 - 2 - CSC NL.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile