Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Kutse esitamaks pakkumust 204 m² suuruse rendipinna teenuste osutamiseks, sealhulgas

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
25. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
26PROC019627418
Väärtus
€8,698
Asukoht
EL303, Greece
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

13. august 2026

Küsimuste tähtaeg

18. august 2026

Esitamise tähtaeg

25. august 2026

Eelarve
€8,698
Kestus
1 kuud
Asukoht
EL303
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Υπηρεσίες γραμματειακής υποστήριξης | Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την παροχή υπηρεσιών ενοικίασης χώρου 204 τ.μ., συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος γενικής εγγραφής και του κόστους κλιματισμού, φύλαξης, καθαριότητας, εξωτερικής σήμανσης και στελέχωσης αυτού, στο πλαίσιο της συμμετοχής του Ε.Ε.Α. στην 90η ΔΕΘ

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

1 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Πρόσκληση 26PROC019627418 (PDF)PDF
26PROC019627418.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile