Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Eelteavalduseta läbirääkimistega hankemenetlus ventilatsioonisüsteemide hooldusteenuste osutamiseks SPF Justiitsile, Ittre vanglale

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
7. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
TS2026DPROCLOBP186
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE310, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

22. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

31. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

7. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
48 kuud
Asukoht
BE310
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le présent marché porte sur les services de maintenance du système de ventilation aéraulique de la prison de Ittre.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

4 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CSC TS2026DPROCLOBP186-NL.docxDOC
CSC TS2026DPROCLOBP186-NL.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CSC TS2026DPROCLOBP186.pdfPDF
CSC TS2026DPROCLOBP186.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Inventaire - TS2026DPROCLOBP186.xlsxXLS
Inventaire - TS2026DPROCLOBP186.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile