Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Poola – Tuletõrjeautod – Uue keskmise pääste- ja tuletõrjeauto ost Siedlanka vabatahtlikule tuletõrjeüksusele

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
27. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Tarned
Viide
2026/S 123-447975
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Poland, Poola
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

30. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

20. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

27. juuli 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
Poland
Tüüp
Tarned
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€851,206
Keskm. pakkumiste arv
1.1
Konkurents
Madal
VKE võitjad
88%
13,633 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Polska – Wozy strażackie – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlance

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

11 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08ded645-4e4c-f6c5-92be-eb0001744466.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 1 - Formularz OFERTA.docDOC
ZaêÑcznik nr 1 - Formularz OFERTA.doc -- 79.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 2 - Projekt umowy.docxDOC
ZaêÑcznik nr 2 - Projekt umowy.docx -- 29.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 3 - JEDZ.zipZIP
ZaêÑcznik nr 3 - JEDZ.zip -- 89.3 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 4 - Szczegóêowy Opis Przedmiotu Zamówienia.docDOC
ZaêÑcznik nr 4 - Szczegóêowy Opis Przedmiotu ... -- 196.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 5 - Oÿwiadczenie Wykonawcy - dziaêanie Rosji destabilizujÑce sytuac...DOC
ZaêÑcznik nr 5 - Oÿwiadczenie Wykonawcy - dzi... -- 24.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 6 - Oÿwiadczenie podmiot udost⌐pniajÑcy- dziaêanie Rosji destabiliz...DOC
ZaêÑcznik nr 6 - Oÿwiadczenie podmiot udost⌐p... -- 18.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 7 - Oÿwiadczenie Wykonawcy, podmoiotu udost⌐pniajÑcego zasoby grupa...DOC
ZaêÑcznik nr 7 - Oÿwiadczenie Wykonawcy, podm... -- 58.3 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZaêÑcznik nr 8 - Oÿwiadczenie o aktualnoÿci.docxDOC
ZaêÑcznik nr 8 - Oÿwiadczenie o aktualnoÿci.d... -- 16.9 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Specyfikacja Warunków Zamówienia - OSP.271.1.2026.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia - OSP.271.1....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile