Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Liin 34 Liège Guillemins / Hasselt. Liège'i linn. Tugiseina VA renoveerimine km 4.880

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
11. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
5753422226
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE332, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

29. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

4. august 2026

Esitamise tähtaeg

11. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
5 kuud
Asukoht
BE332
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le présent marché est un marché de travaux. Ce marché consiste en la réfection du mur de soutènement voie A au km 4.880 de la ligne 34, ce qui implique principalement : La fourniture et mise en œuvre de soutènement (éléments en L, voile en béton armé notamment via blocs de béton creux) Remblais et revêtement des surfaces Pose de GC.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

7 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753422226_CSC et formulaire d'offre.pdfPDF
5753422226_CSC et formulaire d'offre.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753422226_Métré récapitulatif.xlsXLS
5753422226_Métré récapitulatif.xls

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753422226_PLAN 1 VERSION 2026.pdfPDF
5753422226_PLAN 1 VERSION 2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753422226_PLAN 2 VERSION 2026.pdfPDF
5753422226_PLAN 2 VERSION 2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753422226_PLAN 3 - GARDE-CORPS 2026.pdfPDF
5753422226_PLAN 3 - GARDE-CORPS 2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5753422226_PSSa.pdfPDF
5753422226_PSSa.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile