Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Liin 125A: Y Val Benoit – Flémalle Haute lõik, Kinkempoisi jaam, rööbastee seadmete uuendamine, 3kV elektrifitseeritud rööpad

Avatud
Tähtaeg
6 päeva jäänud
8. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
5752426006
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE332, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

1. september 2026

Küsimuste tähtaeg

1. september 2026

Esitamise tähtaeg

8. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
5 kuud
Asukoht
BE332
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

L'entreprise a pour objet l'exécution des travaux tels qu'ils sont définis par les plans déposés, le métré ci-annexé et les divers documents du marché de référence. Elle comprend principalement : - Le renouvellement des appareils de voie n°12HF-13F-14F et 30H-31H-32H Le renouvellement de voies : Voie 201 (L = 50 m) ; Voie 202 (L= 30m) ; Voie 203 (L=20m) ; Voie 204 (L= 20m) ; Voie 205 (L=40m) ;La dépose, le déplacement et la repose de rails ; - Voie 231 (L=604 mètres de rails) ; - Voie 232 (L=

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

15 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Analyse de risque.xlsXLS
5752426006_Analyse de risque.xls

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Avis Rectificatif n° 1.pdfPDF
5752426006_Avis Rectificatif n° 1.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Cahier Spécial des Charges.pdfPDF
5752426006_Cahier Spécial des Charges.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Formulaire d'offre.docxDOC
5752426006_Formulaire d'offre.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Liste des plans.pdfPDF
5752426006_Liste des plans.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Métré récapitulatif (AR n° 1).xlsmDOC
5752426006_Métré récapitulatif (AR n° 1).xlsm

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Métré récapitulatif.xlsmDOC
5752426006_Métré récapitulatif.xlsm

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Plan TR-NK-013-EXE-01.pdfPDF
5752426006_Plan TR-NK-013-EXE-01.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Plan TR-NK-013-EXE-02.pdfPDF
5752426006_Plan TR-NK-013-EXE-02.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Plan TR-NK-013-EXE-03.pdfPDF
5752426006_Plan TR-NK-013-EXE-03.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Plan TR-NK-015-EXE-01.pdfPDF
5752426006_Plan TR-NK-015-EXE-01.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Plan TR-NK-015-EXE-02.pdfPDF
5752426006_Plan TR-NK-015-EXE-02.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_Plan TR-NK-015-EXE-03.pdfPDF
5752426006_Plan TR-NK-015-EXE-03.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752426006_PSSa.pdfPDF
5752426006_PSSa.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile