Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

VE12 neurokirurgia konsultatsioon SA, sh as-built toimiku esitamine

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
21. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
2026-3039
Väärtus
€435,000
Asukoht
BE, Belgium
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

25. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

14. august 2026

Esitamise tähtaeg

21. august 2026

Eelarve
€435,000
Kestus
9 kuud
Asukoht
BE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Bouwkundige aanpassingswerken op VE12 (eerste verdieping blok 2) in ZAS Augustinus voor de nieuwe consultatie neurochirurgie-brain. (ruwbouw/afbraak - buitenschrijnwerk - wanden en plafonds - vloeren - binnenschrijnwerk - vast meubilair - schilderwerken) incl. coördinatieopdracht deel technieken (via raamcontracten).

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

17 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bestek (2026-3039 - Bestek.pdf)PDF
2026-3039 - Bestek.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage A ZAS Offerteformulier 2026-3039.docx)DOC
Bijlage A ZAS Offerteformulier 2026-3039.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage B ZAS Verbintenis terbeschikkingstelling middelen 2026-3039.do...DOC
Bijlage B ZAS Verbintenis terbeschikkingstell...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage C Attest van plaatsbezoek 2026-3039.docx)DOC
Bijlage C Attest van plaatsbezoek 2026-3039.d...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage D Intern reglement voor externe ondernemers.docx)DOC
Bijlage D Intern reglement voor externe onder...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage E ZAS Template Evaluatieformulier Aannemer N&R v2508028.pdf)PDF
Bijlage E ZAS Template Evaluatieformulier Aan...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage F ZAS 2026 02 10 As-Built minimum_versie 0.pdf)PDF
Bijlage F ZAS 2026 02 10 As-Built minimum_ver...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage G VGP NV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_bestek bouw.pdf)PDF
Bijlage G VGP NV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Bijlagen (Bijlage H VGP Intentieverklaring NV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_...DOC
Bijlage H VGP Intentieverklaring NV 9I2025030...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_bestek bouw_bijlage_asbest ZAS Augustinus....PDF
INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_bestek ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_bestek bouw_bijlage_risico analyse.PDFPDF
INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_bestek ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_bestek bouw_DEF.pdfPDF
INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_bestek ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_deurenlijst_DEF.xlsxXLS
INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_deurenl...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_meetstaat_DEF.xlsmDOC
INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_meetsta...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_plannenlijst_DEF.pdfPDF
INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_plannen...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_plannen.zipZIP
INV 9I2025030xxx_SA_aanp. neuro-brain_plannen...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile