Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Kontsessioonivõimalus riikliku sidekeskuse (NSC) autopargi ja elektrisõidukite laadimispunktide avaliku paigaldamise teenuse osutamiseks

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
7. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Open Procedure
Viide
067770-2026
Väärtus
£9,600,000
Asukoht
Gloucestershire, Wiltshire and Bristol/Bath area, Ühendkuningriik
Avaldatud
24. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

17. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

31. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

7. august 2026

Lepingu alguskuupäev

4. jaanuar 2027

Ostja analüütikaPRO
🔒
Avage ostja analüütika
Vaadake kulutusmustreid, eelistatud menetlusi ja palju muud.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
£9,600,000
Kestus
180 kuud
Asukoht
Gloucestershire, Wiltshire and Bristol/Bath area
Tüüp
Open Procedure

Algne hanke kirjeldus

This exciting concession opportunity invites a suitably qualified provider to deliver a full turnkey solution for the Fleet and Public installation of Electric Vehicle Charging Points for North Somerset Council. The Council will contribute £150,177, which may be allocated flexibly across sites as required. The concession will be offered on a 15-year contract term, with an indicative start date of November 2026. Under this model, the Supplier will received all revenue collected through charge point tariffs. For full details, technical requirements, and submission instructions, please refer to the tender documents attachments on https://www.supplyingthesouthwest.org.uk/

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

OCDS RecordDOC
067770-2026_ocds_record.json

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

OCDS Release PackageDOC
067770-2026_ocds_release.json

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Official PDF VersionPDF
067770-2026_official.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile