Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

UCDOPP5613 RFT ühe tarnija lepingu sõlmimiseks traatkaar-lisandustootmissüsteemi tarnimiseks, kohaletoimetamiseks, paigaldamiseks, kasutuselevõtuks ja hooldamiseks UCD-le

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
25. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
UCDOPP5613
Väärtus
€250,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

21. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

18. august 2026

Esitamise tähtaeg

25. august 2026

Eelarve
€250,000
Kestus
72 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

The School of Mechanical and Materials Engineering at University College Dublin wish to purchase a Wire Arc Additive Manufacturing System. The equipment is funded primarily by the I Form research centre, which focuses on the digitalisation of advanced manufacturing, with Additive Manufacturing (AM) as one of its exemplars. WAAM is an AM process that will complement our research in this area, focusing on modelling, digital twinning and sustainability.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

4 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8678993_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCDOPP5613 Appendix 2.xlsxXLS
UCDOPP5613 Appendix 2.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCDOPP5613 WAAM System RFT Final.pdfPDF
UCDOPP5613 WAAM System RFT Final.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCDOPP5613 WAAM Systerm TRD Final.docxDOC
UCDOPP5613 WAAM Systerm TRD Final.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile