Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

IT3830F – Hankekutse ühtse tarnija raamlepingu sõlmimiseks üliõpilaspiletite tootmise ja postitamise teenuste osutamiseks Atlantic Technological University (ATU) jaoks

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
27. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
IT3830F
Väärtus
€300,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

25. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

20. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

27. juuli 2026

Eelarve
€300,000
Kestus
48 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Atlantic Technological University has a requirement for the production, supply and delivery of Student ID Cards. i. Supply of pre-printed cards ii. Supply of blank cards to produce student ID Cards from uploaded files of student photographs and relevant student details and to deliver these ID Cards to students of ATU in a series of bulk batches starting September and subsequently to produce and deliver cards as required during the academic year. Student ID cards for the ATU ID Card Production an

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

9 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8495901_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD - EO Guidance.pdfPDF
ESPD - EO Guidance.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IT3830F-Clarifications V1.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V1.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IT3830F-Clarifications V2 - Amended Final.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V2 - Amended Final.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IT3830F-Clarifications V2 - Amended.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V2 - Amended.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IT3830F-Clarifications V2.pdfPDF
IT3830F-Clarifications V2.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IT3830F-Tender Documents Amended.zipZIP
IT3830F-Tender Documents Amended.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IT3830F-Tender Documents Amended.zipZIP
IT3830F-Tender Documents Amended.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IT3830F-Tender Documents.zipZIP
IT3830F-Tender Documents.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile