Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

UCL SA 2026.20 - Raamleping audiitori määramiseks volinikuks Katoliikliku Louvaini Ülikooli finantsaruannete sertifitseerimise raames.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
18. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
UCL SA 2026.20
Väärtus
€250,000
Asukoht
BE310, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

8. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

11. august 2026

Esitamise tähtaeg

18. august 2026

Eelarve
€250,000
Kestus
6 kuud
Asukoht
BE310
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

ACCORD-CADRE RELATIF A LA DESIGNATION D’UN REVISEUR D’ENTREPRISES EN QUALITE DE COMMISSAIRE DANS LE CADRE DE LA CERTIFICATION DES COMPTES DE L’UNIVERSITE CATHOLIQUE DE LOUVAIN

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

9 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - Annexe 1 - Vade mecum pour créer un DUME.docxDOC
UCL SA 2026.20 - Annexe 1 - Vade mecum pour c...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - Annexe 2 - Attestation engagement entité tierce.docxDOC
UCL SA 2026.20 - Annexe 2 - Attestation engag...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - Annexe 3 - Formulaire d'offre.docxDOC
UCL SA 2026.20 - Annexe 3 - Formulaire d'offr...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - Annexe 4 - Inventaire.xlsxXLS
UCL SA 2026.20 - Annexe 4 - Inventaire.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - Annexe 5 - Tableau de présentation des C.A..docxDOC
UCL SA 2026.20 - Annexe 5 - Tableau de présen...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - Annexe 6 - Déclaration d'indépendance.docxDOC
UCL SA 2026.20 - Annexe 6 - Déclaration d'ind...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - Annexe 7a - DUME.pdfPDF
UCL SA 2026.20 - Annexe 7a - DUME.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UCL SA 2026.20 - CSC.pdfPDF
UCL SA 2026.20 - CSC.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile