Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Limerick City and County Council - Uue iseliikuva kuumpuhastusmasina koos imemisfunktsiooniga tarnimine

Avatud
Tähtaeg
4 päeva jäänud
4. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
MD-2026-09
Väärtus
€250,000
Asukoht
IE051, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

30. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

28. august 2026

Esitamise tähtaeg

4. september 2026

Eelarve
€250,000
Kestus
60 kuud
Asukoht
IE051
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Tenders are invited for the supply and delivery to: Limerick City and County Council, Machinery depot, Sheehan's Rd. Newcastle West. Co. Limerick V94 YY99 Ireland, of one number, new and unused Self Propelled, Single Operator, Hot water Pavement Washer with Suction for cleaning footpaths, plazas and public areas.

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

3 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8746464_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD Limerick City and County Council MD-2026-09.docxDOC
ESPD Limerick City and County Council MD-2026...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

MD-2026-00 - Hot Pavement Washer With Suction Tender Document.pdfPDF
MD-2026-00 - Hot Pavement Washer With Suction...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile